Filtravimas

Parker Hannifin siūlo daugiau filtrų tipų, konfigūracijų ir filtravimo sprendimų nei bet kuri kita kompanija. Parker filtravimo specialistai bendradarbiaudami su klientais nuo pradinės filtrų dizaino stadijos, tam kad užtikrinti optimaliausius filtravimo elementų sistemos sprendimus.

Parker filtravimo sistema yra beveik visoje pramonėje, bet kurioje pramonės šakoje. Parker technologijos diegiamos transportavimo / mobilioje įrangoje, pramonės įrengimuose, maisto ir gėrimų pramonėje, mokslo sferoje, perdirbimo pramonėje, laivyboje, energijos gamyboje ir t.t.

Parker filtracijai priklauso tokie žymus vardai kaip:

parker domnick hunter Domnick hunter - suspausto oro ir dujų sistemai. Tai pramoninei ir laboratoriniai generatoriai, suspausto oro filtrai, oro sausintuvai, tepalo / vandens separatoriai, membranų moduliai, oro valymo komponentai ir t.t.
parker zander hiross Zander Hiross - suspausto oro ir dujų sistemai. Tai įvairūs sausintuvai ( aukšto slėgio, suspausto oro, absorbciniai ), aušintuvai, suspausto oro filtrai, CNG filtai, elektroniniai ir mechaniniai kondensato nuleidėjai, bioenergetinių ir pramoninių dujų produktai, garų absorbuotojai, tepalo / vandens separatoriai, silikoniniai filtrai, bei šių produktų priedai.
racor logo Racor - kuro, oro ir tepalo sistemai. Tai kuro, laivybos, variklio tepimo, oro, ccv, pramoninio kuro, alternatyvaus kuro ( CNG, LNG, LPG ), kuro perdavimo filtravimas, kuro kaitinimo sistemos, pirminio valymo filtrai, oro filtravimo priedai, hidrokarbono filtracija, jų priedai ir dar daug visko.
finite logo Finite - pilnas spektras filtravimo produktų skirtų suspaustam orui ir dujoms. Finite taip pat siūlo daugiau nei 2000 analogų kitų kompanijų filtravimo elementams.
 FairyArlon logo Fairey Arlon - hidrauliniams tepalams, alyvai bei aušinimui.
ucc logo UCC - hidraulikos filtravimo produktai, alsavimo elementai, mini filtrai.
 finn filter logo Finn filter - hidraulikos filtravimo produktai.