Apie mus

UAB "Austecha" projektuoja hidraulinius ir pneumatinius mazgus, parenka mazgų komponentus, atlieka hidraulinių sistemų diagnostiką, bei teikia serviso paslaugas. Taip pat projektuoja, montuoja, diegia suspausto oro ir, pramonėje naudojamų dujų, generacines sistemas. Mes atsakingai rūpinamės klientų poreikiais ir dėmesingai atsižvelgiame į kiekvieno, savo techniką mums patikėjusio, profesionalaus sprendimo ieškančio kliento pageidavimus bei lūkesčius.

UAB "Austecha“ įmonė didžiuojasi sukaupta patirtimi klientų aptarnavime, bei profesionaliais sprendimais, priimamais sprendžiant technines problemas ar diegiant inovatyviasias technologijas.

UAB "Austecha“ yra oficiali sertifikuota kompanijos "Parker Hannifin“ atstovė.   "Parker Hannifin" - tai Pasaulinis lyderis gaminantis judėjimo technologijoms bei kontrolės sistemoms reikalingus hidraulinius, pneumatinius komponentus, reikalaujančius tikslių inžinerinių sprendimų. Bendradarbiaudami su šia kompanija mes galime savo klientams pasiūlyti įvairius aukštos kokybės elementus visoms aukštųjų technologijų sritims: mobiliai ir pramoninei hidraulikai, elektrotechnikai, filtravimui, pneumatikai.

X